Robicie zakupy w sklepach internetowych? Pewnie nie raz Wam się to zdarzyło. Najczęściej wybieranymi produktami są książki, o wiele tańsza elektronika, coraz śmielej kupujemy też ubrania. A co z lekarstwami? Apteką internetową? Pomyślisz – niemożliwe! A jednak – apteki internetowe funkcjonują i mają się bardzo dobrze. Dlaczego warto w nich kupować?

1. Oszczędzasz czas!

Tak – nie musisz wychodzić z domu, aby zrobić zakupy. Wystarczy, że spędzisz trochę czasu przed komputerem, zamawiając to, czego potrzebujesz, zapłacisz za zakupy i gotowe. Teraz wystarczy czekać na kuriera z paczką. W ten sposób możesz uzupełnić zapasy leków, np. w okresie wzmożonej zachorowalności lub jeśli potrzebujesz uzupełnić apteczkę pierwszej pomocy.

2. Oszczędzasz pieniądze

I to czasem całkiem spore. Niekiedy marże w aptekach stacjonarnych sięgają nawet kilkuset procent w stosunku do cen w aptekach internetowych. Nikogo nie trzeba przekonywać, że to oszczędność, prawda? Czasem różnice sięgają natomiast kilku złotych, jak wiadomo jednak, nie kupujemy  wyłącznie jedneog produktu – suma summarum może okazać się, że zaoszczędzimy nawet kilkadziesiąt złotych.

3. Apteki też mają promocje!

Podobnie, jak sklepy internetowe z tradycyjnym asortymentem. Czasem są to promocje procentowe, czasem do jakiegoś produktu otrzymujemy inny, gratis. Warto je śledzić. Szczególnie natomiast warto przyglądać się promocjom na kosmetyki, w tym kosmetyki ekologiczne –  w aptekach internetowych można znaleźć je w szczególnie dobrych cenach.

4. Transport na najwyższym poziomie

Klienci obawiają się, że ich towar nie zostanie przetransportowany do nich w należyty sposób. Nic bardziej mylnego – apteki internetowe szczególnie dbają właśnie o ten aspekt, starannie pakując towar przed wysyłką. Nie ma więc powodów, dla których to transport miałby przekreślić szanse na zrobienie zakupów w tego typu miejscu.

Wśród aptek internetowych, jedną z lepszych jest i-Apteka.pl. Kupisz w niej m.in. niezbędny w czasie ciąży kwas foliowy – http://www.i-apteka.pl/pol_m_witaminy-i-mineraly_kwas-foliowy-ciaza-373.html