Witam wszystkich czytelników na swoim blogu o zdrowiu. Dobrze wiem, że nie jest to pierwszy blog w sieci o tej tematyce, jednakże jest mi ona szczególnie bliska, więc postanowiłam o niej pisać. Zdrowie jest najważniejszym aspektem naszego życia, to jasne, nie będę się tu rozpisywać o tak oczywistych sprawach jak brak realizacji, jeśli go zabranie.

Ale przejdźmy do rzeczy. Blog ten będzie zawierał opisy różnego rodzaju chorób, porady, jak prowadzić zdrowy styl życia i odpowiednio się odżywiać, a także myślę, że znajdzie się tu miejsce na porady związane z dietami oraz aktywnym trybem życia ogólnie.

Jeśli czegoś zabraknie, a będziecie chcieli o tym poczytać, serdecznie zapraszam do komentowania i proponowania tematów, które Was zainteresują.

Nie jestem lekarzem ani dietetykiem, ale jestem osobą, która na zdrowie i choroby zwraca w życiu szczególną uwagę. Sama mam niedoczynność tarczycy oraz cukrzycę, więc muszę uważać na wiele niedogodności, od diety począwszy, a na uprawianiu konkretnych sportów skończywszy.

Nie będę Was dłużej zanudzać, mam nadzieję, że zainteresują Was artykuły o zdrowiu, które zaczną się tu teraz pojawiać dość często. Zatem zapraszam do lektury!