YouTube jest ogromną platformą z treściami wideo, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Załóżmy jednak, że jesteś maniakiem sportu, widziałeś już wiele, ale chcesz jeszcze więcej? Znalazłeś się w dobrym miejscu! Poniżej pomożemy Ci znaleźć kanały w serwisie YouTube, które chociaż w pewnym stopniu pomogą zaspokoić Twój apetyt na sportowe doznania.

Red Bull

Red Bull jest kanałem marki, którą każdy z nas zna. Nie jest tajemnicą, że aktywnie wspiera świat sportu. Kojarzymy zapewne słynny kask Adama Małysza z dwoma charakterystycznymi bykami, w którym nasz wybitny skoczek narciarski odnosił największe sportowe sukcesy. Tym, co austriacka marka upodobała sobie w sposób szczególny, są czyny niezwykłe i sporty ekstremalne. Jeśli, więc chcesz zobaczyć skok ze stratosfery, z wysokości niemal 39 tysięcy metrów, skoki z przepaści do wody, bądź przejażdżkę motocyklem po rollercoasterze, jest to miejsce dla Ciebie.

FIFA

Oficjalny kanał najważniejszej światowej organizacji piłkarskiej to pozycja obowiązkowa dla każdego kibica piłki nożnej. Chcesz być na bieżąco z futbolem w wydaniu reprezentacyjnym? Znajdziesz tu wszystkie aktualności,a na deser bramki i najpiękniejsze akcje dla każdego, nawet najbardziej wybrednego fana futbolu. Poniżej mała demonstracja, czyli najpiękniejsze bramki ostatnich Mistrzostw Świata z 2014 roku…

GoPro

Podobnie jak w przypadku RedBull’a, znów mamy do czynienia z kanałem marki, tym razem producenta słynnych kamer sportowych. Możemy tu zobaczyć treści wideo POV (Point of View), czyli ukazujące widok z pierwszej osoby, co w sposób bardziej realistyczny pomaga nam odczuć ekstremalne wyczyny przeżywane przez innych, a wszystko to w sposób bezpieczny, przed ekranem naszego komputera. Dla GoPro jest to świetna reklama, dla nas – pierwszorzędna rozrywka.

Dude Perfect

Jeśli potrafisz spojrzeć na sport z przymrużeniem oka, szukasz czegoś niezwykłego – jest to zdecydowanie pozycja dla Ciebie. Prawdopodobnie tylko tutaj zobaczysz rzuty ogromną piłeczką pingpongową do ogromnej tubki po Pringelsach, czy bitwę na samoloty z papieru. A wszystko to zrobione z wielką wyobraźnią i okraszone bardzo dużą dawką humoru. Ponad 5 mln wyświetleń nowego wideo w tydzień, niech będzie wystarczającą rekomendacją.

Zapytaj trenera

Ten polski kanał przeznaczony jest dla tych, szukających sportu od tej bardziej praktycznej strony. Znajdziemy tutaj odpowiedzi trenerów na najczęściej zadawane pytania. Bardzo przydatna pozycja, jeśli chcesz w sposób efektywny ćwiczyć i zadbać o swoje ciało.

https://www.youtube.com/watch?v=F3gdG7blKxw