Cukrzyca to bardzo uciążliwa choroba, która powodowana jest nieprawidłowym produkowaniem przez ludzki organizm insuliny, która jest przecież niezbędna do tego aby kontrolować właściwy poziom glukozy w naszej krwi.

Insuman Comb 25 to zawiesina, która pomaga takim właśnie osobom zmagającym się z cukrzycą, w obniżeniu stężenia glukozy w ich krwi. Bardzo istotny jest w tej sytuacji fakt, iż produkt ten zawiera taki rodzaj insuliny, powstającej poprzez procesy biotechnologiczne, która jest dokładnie taka sama jak ta naturalna, którą produkuje nasz organizm.

Umiarkowanie szybki początek oraz długi okres działania to również ważne cechy leku Insuman Comb 25, który dostępny jest w wygodnych jednorazowych wstrzykiwaczach. Każdy z nich to 1 do 80 jednostek insuliny, którą należy podawać podskórnie.

Bardzo ważne jest aby dopytać naszego lekarza o to, w które miejsca naszego ciała możemy wstrzykiwać sobie kolejne dawki preparatu Insuman Comb 25. Jeśli mamy jakiekolwiek obawy powinien on nam również pokazać w jaki sposób wykonywać taki zastrzyk. Każdy diabetyk musi także pamiętać o ciągłej zmianie miejsca wykonywania zastrzyków, w każdym z obszarów na ciele, które wskaże nam lekarz.

Z pewnością podczas wizyty zostaniemy poinformowani o tym, że miejsce w które wstrzykujemy lek Insuman Comb 25 ma wpływ na jego wchłanianie do organizmu. A jak zapewne każdy może się domyślić wpływa to zatem na cały proces obniżenia poziomu cukru w naszej krwi.

Otwarty preparat Insuman Comb 25 możemy przechowywać jedynie 4 tygodnie, a lek nieużywany powinien znajdować się w lodówce z dala od zamrażalnika.