Szukacie pomysłów na wiosenne gadżety reklamowe? A może… dotąd wybierane upominki z logo są nieskuteczne? To bez znaczenia! W związku z nadchodzącą wiosną postanowiliśmy przygotować krótkie zestawienie, a w nim 5 najlepszych propozycji na gadżety reklamowe. Zobaczcie sami, co możecie podarować waszym kontrahentom.

Bidon sportowy

Wiosna to idealny czas, by zacząć wprowadzać w życie noworoczne postanowienia. Jako że zadowolenie waszych klientów powinno być priorytetem, możecie ułatwić im realizację nowych nawyków. Co mamy na myśli? Sportowy bidon to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników sportu i nie tylko. Oczywiście nie mamy tutaj na myśli klasycznego rozwiązania. Zadbajcie, by wybrany bidon sportowy został wyposażony w specjalny pojemnik na owoce. Nic nie smakuje przecież tak dobrze, jak woda z dodatkiem pomarańczy i truskawek!

Okulary przeciwsłoneczne

Jeszcze do niedawna firmy inwestujące w gadżety reklamowe nie tak chętnie wybierały rozwiązania tego typu. Wówczas królowały klasyczne długopisy i smycze. Na całe szczęście czasy się zmieniły, a na was czeka całe multum różnorakich rozwiązań. Wybrane przez was gadżety reklamowe powinny przede wszystkim być praktyczne i takie właśnie są okulary przeciwsłoneczne. Wystarczy umieścić na nich drobny nadruk i wręczyć je klientowi w ozdobnym etui z logo.

Kubki z nadrukiem

Ceramika reklamowa to doskonały pomysł niezależnie od okoliczności czy rangi współpracy z danym kontrahentem. Co zatem proponujemy? Z okazji nadchodzącej wiosny kubki szklane z logo i kubki Magic sprawdzą się znakomicie. Dobrze, aby kubki reklamowe były spójne z marką, tym samym klienci bez problemu mogli zidentyfikować, kto stoi za konkretnym gadżetem. Wykorzystane w biurze i domu kubki z nadrukiem z czasem zaczną pracować samoistnie na promocję waszej marki, a wy zaobserwujecie niesamowite rezultaty.

Na stronie producenta ceramiki reklamowej zamówicie wyjątkowe kubki z nadrukiem i wiele więcej.

Koc piknikowy

Czy mamy tutaj miłośników urządzania pikników? Świetnie się zatem składa! Wodoodporny koc piknikowy to świetne rozwiązanie na letnie wieczory spędzane w gronie najbliższych. Wbrew pozorom gadżety reklamowe tego typu również mogą przynieść wam wiele korzyści! Koc wodoodporny to niezwykle praktyczny gadżet, który zda egzamin zarówno na pikniku, jak i w trakcie dłuższego wyjazdu. Wysokiej jakości koc piknikowy posłuży przez długie lata bez obawy o utratę swej żywotności, co więcej – wasi kontrahenci z pewnością będą zachwyceni!

Worek reklamowy

Praktyczne i uniwersalne gadżety reklamowe to coś, co uwielbiają wszyscy! Chyba nie musimy was przekonywać, że worek reklamowy z logo to strzał w dziesiątkę, nieprawdaż? Wykonany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów nie tylko wpłynie na postrzeganie marki na tle konkurencji, lecz także zachęci klientów do skorzystania z waszych usług. Bawełniany worek reklamowy powinien zostać wykorzystany w trakcie wydarzenia branżowego, stanowiąc jednocześnie dobry pretekst do rozmowy. Nie zapomnijcie wypełnić go kilkoma mniejszymi drobiazgami.

Jak wybrać odpowiedni gadżet reklamowy?

Stojąc przed wyzwaniem, jakim jest inwestycja w gadżety reklamowe, dobrze zastanówcie się, jaki efekt pragniecie osiągnąć. Czy zależy wam wyłącznie na promocji marki i zwiększaniu jej rozpoznawalności? Czy chcecie pozyskać nowych klientów, a jednocześnie zadbać o dotychczasowe relacje? Odpowiedzi na te pytania powinny rozwiać wszelkie wątpliwości. Wybrane przez was gadżety reklamowe – kubki z nadrukiem czy ekologiczne długopisy, powinny zostać dopasowane do marki oraz potrzeb odbiorców. Nietrafione upominki z logo z pewnością nie przyniosą oczekiwanych zysków, a wy narazicie się na straty finansowe i wizerunkowe.