Małe drobnostki, które się przejawiają w ludzkich działaniach, pozwalają określić jaki człowiek jest naprawdę, czy coś ukrywa, a może coś przeżywa, otwarcie patrzy na świat czy spode łba. Kilka takich niuansów prezentuję poniżej.

 

Jak się uśmiecha i wyraża uczucia

Przy szczerym uśmiechu zmarszczki pojawiają się wokół ust i oczu, gdy uśmiech jest zdradliwy to tylko wkoło ust. Kiedy człowiek coś przeżywa emocjonalnie, oczy oraz nos bardziej się nawilżają i ślina coraz częściej jest przełykana. Jeżeli chociaż jeden z tych faktów jest pominięty, to znaczy, że uczucia nie są takie szczere.

Jak się wita

Mocne i pewne ściśnięcie dłoni mówi, że przed Wami jest osoba otwarta. Jeśli osoba kładzie Wam rękę na ramię, to znaczy, że ocenia lub manipuluje. Jeżeli ściska obiema rękami, znaczy, że ma jakąś prośbę, lub coś ważnego do przekazania.

Jak często sprawdza telefon

Im częściej człowiek odświeża wiadomości, sprawdza e-mail itp., tym większe jest prawdopodobieństwo, że człowiek jest emocjonalnie padnięty, i szuka pomocy za ekranem urządzenia.

Jak robi selfie

Osoby które podczas selfie trzymają telefon od dołu, zazwyczaj pozytywnie są nastawieni do innych. Osoby bardzo poważne rzadko robią selfie, a jak robią to na nich nie widać lokalizacji.

Jak się zachowuje przy stole

Osoby, które wszystko kroją co leży na talerzu, zazwyczaj lubią długie związki i starają się żyć według planu. Człowiek, który wszystko miesza, jest silny z natury, bierze na siebie dużo rzeczy i robi je. Ci którzy jedzą szybko, są szanowani w pracy i mogą robić kilka rzeczy naraz. Natomiast powolni, żyją teraźniejszością i cieszą się każdą chwilą.

Jak je popcorn

Zamknięte w sobie osoby jedzą ziarenko jedno po drugim, bardzo precyzyjnie, otwarci natomiast biorą całą garść i pochłaniają w mgnieniu oka.

Może to trochę i zabawne, ale kiedy się przygląda takim rzeczą, a później analizuje się jaka ta osoba jest, naprawdę można dostrzec różnice w zachowaniu i działaniach. Ciekawe co taki popcorn powie o Was.