płaski brzuch
Artykuł ten jest stosunkowo krótki lecz bardzo treściwy. Dowiesz się dzięki niemu w jaki sposób uzyskać płsaki brzuch, jeżeli dostosujesz się do tych rad płaski brzuch będzie na wyciągnięcie ręki.

1 . Biegaj

Jest to jeden z najważniejszych elementów, postaraj się dziennie biegać przez 30 minut przez 3 dni w tygodniu. Poprawi to znacznie Twój metabolizm co wpłynie bardzo dobrze na spalanie tłuszczu.

2 .Ogranicz spożywanie cukru

Poprzez spożywanie cukru naszemu organizmowi dostarczane są puste kalorie które powodują przyrost masy ciała, postaraj się ograniczyć spożywanie cukrów do niezbędnego minimum

3. Ćwicz

Postaraj się ćwiczyć od 2 do 3 razy w tygodniu, jeżeli posiadasz urządzenia do ćwiczeń będzie to dla Ciebie znacznie łatwiejsze, można również zaopatrzyć się w płytkę DVD z ćwiczeniami dzięki czemu będziesz wiedzieć, które z ćwiczeń są godne uwagi oraz jak je wykonywać.

4. Jedz więcej produktów z błonnikiem

Dodaj do swojej diety znacznie więcej produktów z błonnikiem oraz postaraj się ograniczyć spożywanie bardzo złych węglowodanów. Pokarmy takie jak białe pieczywo, makaron, ziemniaki oraz biały ryż powinny być znacząco ograniczone. Zamiast tego postaraj się konsumować ryż oraz pieczywo pełnoziarniste, jedzenie owoców oraz zielonych warzyw również wpłynie pozytywnie na Twoją dietę.

5. Mleko

Jeżeli potrzebujesz pić mleko postaraj się zmienić zwykłe mleko na odtłuszczone oraz spożywaj go bardzo mało ponieważ mleczne produkty powodują wzdęcia i gazy.

6. Brzuszki

Postaraj się przynajmniej trzy razy w tygodniu wykonywać serię brzuszków (zależnie od tego jak długo ćwiczysz) oraz postaraj się unikać wykonywania przysiadów ponieważ nie wpływają one za bardzo na wygląd brzucha.

7.Pij dużo wody

Picie wody zapewnia nie tylko uczucie sytości ale również jest bardzo pomocne w procesie trawienie. Należy pić od 6 do 8 szklanek dziennie.

8. Nie jedz przez snem

Postaraj się unikać spożywania posiłków przynajmniej 3 godziny przed snem, jeżeli jednak masz ochotę zjeść coś przed spaniem zamień to w niewielką porcję warzyw bądź owoców.

9. Jedz mniejsze posiłki

Zaprzestań spożywania dużych posiłków, postaraj się jeść małe posiłki lecz często. Zapewni to odpowiedni metabolizm co przyniesie znaczną poprawę spalania tłuszczu.

10. Pozwól sobie czasem na małe co nieco

Oderwij się raz na jakiś czas od ścisłej diety i zafunduj sobie dobry deser bądź przekąskę. Jeżeli odstawimy całkowicie nasze ulubione jedzenie na długi czas prawdopodobnie po skończeniu diety od razu do nich wrócimy.