Mały, kochany misio, pupil wszystkich domowników i maskotka, która umila nam czas. Tak zwykło się zazwyczaj opisywać nasze zwierzaczki.

Czy jednak nie zdarzyło Ci się czasem otworzyć oczu ze zdziwienia, umrzeć ze śmiechu lub nerwowo podrygiwać ramionami, kiedy Twój kolega, a właściwie jego niekonwencjonalne zachowanie wyprowadziło Cię z równowagi?

Uważaj, to jeszcze nic w porównaniu do tego, co jeszcze Twój pupil szykuje w najbliższym czasie. Jego bogate umiejętności akrobatyczne oraz twórcze myślenie, jeszcze nieraz rzucą Cię na kolana lub wbiją nieruchomo w fotel.

zwierzaki

 

Nie wierzysz? Zobacz listę najbardziej zaskakujących wcieleń i umiejętności naszych zwierzaków. On już biegnie, by zobaczyć to na własne oczy!

 

zwierzaki

 

 

10. Zwierzak aktor

Idealnie odgrywa każdą przypisaną mu rolę. Potrafi zagrać wszystko, jednakże najlepiej prezentuje się w rolach scen dramatycznych, kiedy trzeba wylać tonę łez i wzbudzić litość u swojego pana. Specjalnie dla Ciebie, na zawołanie wykona wytrzeszcz oczu, reklamowy uśmiech oraz rozpłacze się tak, że oddasz mu wszystko, nawet swoją cieplutką kawkę.

 

 

zwierzaki

 

zwierzaki

zwierzak

 

zwierzak

9. Zwierzak-drobny złodziejaszek?

Gdyby tylko chciał, mógłby przybić sobie piątkę z Roobin Hoodem. Nie zwykł jednak wchodzić w żadne spółki. Działając w pojedynkę może zdobyć znacznie więcej smakołyków.

 

zwierzaki

 

Co więcej, każdy rabunek planuje na długo przed bezpośrednim atakiem. Najpierw kamuflaż, później szybka akcja.

 

zwierzak

 

8. Zwierzak-fachowiec od reklamy i PR

Wypromuje każdy produkt, zwłaszcza jeśli ma on cokolwiek wspólnego z jedzeniem. Nie masz pomysłu na dobrą akcję marketingową? Poproś go o radę, z pewnością coś dla Ciebie wymyśli i szybko zaprezentuje.

zwierzaki

pies

7. Zwierzak akrobata

Fikołki, przewroty, trudne tory przeszkód to zabawa, a nie praca. To tylko adrenalinka, która jest mu niezbędna do przeżycia.

źródło: zwierzaki.be

zwierzaki

zwierzak

 

6. Zwierzak stylista i kreator mody

Zawsze wie o tym, co jest akurat modne i trendy. Nosi się z klasą i elegancją, bez względu na okazję i czas. Uważaj, ten mały łowca trendów, nie ustrzeże się przed kradzieżą ciuszków z Twojej garderoby, jeśli tylko kolor szala przypasuje mu do koloru tęczówki lub sierści.

zwierzaki

zwierzaki

zwierzak

dog

5. Zwierzak-żartowniś

Poważny nie bywa praktycznie nigdy, zdecydowanie bardziej woli rolę komika i gwiazdy dobrego żartu.

zwierzaki

 

kot

slon

kot

 

4. Zwierzak naśladowca

Idealny synchronizator! Mógłby nawet pracować jako organizator ruchu, gdyby tylko mógł zdobyć wszystkie uprawnienia.

 

zwierzak

kot

3. Zwierzak sportowiec

Nie ma jednej dziedziny sportu, w której czuje się dobrze. Uwielbia wszystkie, zwłaszcza te, które umożliwiają mu możliwie intensywny wypoczynek, przy maksymalnym spalaniu zbędnych kalorii. 

zwierzaki

 

zwierzak

 

pies

2. Zwierzak-opiekunka na trzy zmiany

Zmienia się tylko wtedy, kiedy naprawdę zmusi go do tego złowieszczy sen!

zwierzak

zwierzaki

zwierzak

1. Zwierzak-przyjaciel od serca

Fakt, pomimo wszystkich swoich słabszych stron, potrafi kochać. Kochać miłością bezinteresowną przez długie lata!

zwierzaki

zwierzak